ایرکس

ایرکس با هدف ایجاد سطحی جدید از خدمات و نگاه به عرضه محصولات لوکس دکوراسیون داخلی، همواره تهیه و تامین و اجرا را با الهام از هنر و کیفیت انجام داده است. تبدیل فضاهای مختلف اداری و خانگی به آثاری اعجاب‌آور و تاثیرگذار هنری،  تعهدی است که ما با میراثی غنی از تجربه و کیفیت به آن دست یافته‌ایم.

اکنون بیش از یک دهه فعالیت درخشان در آماده سازی و اجرای پروژه‌های متفاوت و فضاهای داخلی با بکارگیری بهترین و لوکس‌ترین های صنعت دکوراسیون داخلی اعم از پوشش های خاص دیوار و کف، مبلمان و روشنائی ،یگانگی و بی‌همتایی خود را در این عرصه به اثبات رسانده‌ایم.

از زمان تاسیس، مهمترین دغدغه ما توجه به خلاقیت، نوآوری و گردآوری تیم حرفه‌ای ایرکس است. تیمی که با تعهد طراحی و ایجاد فضاهایی مطابق با استانداردهای بالای بین المللی را دنبال کرده و به سلایق مشتریان عینیتی بخشیده که ورای انتظارات بوده است.

ایرکس با عرضه کردن زیباترین و باکیفیت‌ترین آورده های صنعت دکوراسیون داخلی از برترین  کشورهای جهان ، تحت سخت‌ترین استاندارهای کیفی ممکن، توانسته در راه حفظ کیفیت به بالاترین سطح رضایت‌مندی و جلب اعتماد مشتریان پاسخ دهد.

اکنون، باسرمایه‌گذاری بنیادین و ارتقاء واحد تحقیقات و توسعه ایرکس، مطمئن هستیم بیش از هر زمان دیگر در جهت پاسخ به نیازهای شما گام برخواهیم داشت.

نگاهی گذرا به پروژه های انجام شده ایرکس

– برج نگار

– هتل استقلال

– هتل اسپیناس

– برج نگارستان

– برج سروستان

– هتل داریوش کیش

– ساختمان فدراسیون فوتبال

– مجموعه آموزشی، ورزشی و رفاهی کشتیرانی

– برج سپند

– بام دماوند

– برج عارف

– بام سامان

– برج وادیان

– بیمارستان نیکان

– برج پارمیس زعفرانیه

– پارک رزیدنس چناران

– بام البرز

– بام نیاوران

– بام دربند ۱

– بام برند سنتر

– بام نسرین (فرمانیه)

– بام برج هرمی (مهماندوست)

– بام جمشیدیه (لوکس ترین ساختمان کشور در سال۱۳۹۰)