پارکت و لمینیت

بهتری داشته باشد بیشتر عمر می کند .بد نیست بدانید که لمینیت ها خود از ۴ لایه تشکیل شده اند که به دوام بیشتر آن ها کمک می کنند. البته لمینیت ها خود از نظر سائیدگی به پنج دسته تقسیم می شوند. این پنج دسته AC1، AC2، AC3، AC4 و AC5 نام دارند. باید بدانید که هرچه عدد بعد از AC بزرگتر می شود، قدرت مقاومت لمینیت ها هم بالاتر می روند.

مسئله مهم دیگری که باید در مورد لمینیت ها دانست نوع زیرسازی آنهاست چرا که باعث طول عمر و دوام بیشتر آن می شود. البته برای دوام بیشتر این نوع کف پوش همواره باید چندین مورد را در نظر داشت: اول اینکه باید از ماندن مایعات روی لمینیت خودداری کرد چون آب و مایعات می تواند آسیب جدی به آن برساند. دوم اینکه نباید اجسام سخت را روی لمینیت ها قرار داد. اگر ناگزیر به انجام این کار شدید حتماً از پد روی آنها استفاده کنید. همچنین برای عمر بیشتر این کف پوش باید آنها را بطور مداوم گردگیری و پاک کنید.

این مطالب و مسائل می تواند شناخت بهتری از لمینیت ها به ما ارائه دهد تا با توجه به آنها بتوانیم خرید و انتخاب درست و مناسبی داشته باشیم.

امروزه لمینیت ها طرفداران بسیاری پیدا کرده چرا که همانند چوب به نظر می رسند و عمر بالایی دارند . حال شاید در نگاه اول انتخاب یک لمینیت شیک و مناسب برای خانه کاری سخت به نظر بیاید اما ما به شما کمک خواهیم کرد تا براحتی هرچه تمام تر این کار را انجام دهید.

در ابتدا باید به ذائقه و سلیقه خود توجه کنید تا ببینید دوست دارید محیط خانه تان مدرن باشد یا کلاسیک؟ لوکس باشد و یا ساده؟

نگاهی به مدل های گسترده و زیبای ایرکس بیاندازید. ایرکس با داشتن گستره وسیعی از طرح ها و مدل ها طیف وسیعی از لمینیت ها را به شما عرضه می کند تا بتوانید مدل هایی همسو با سلیقه خود را بیابید. البته طرح های چوبی طرفداران بسیاری دارند اما اگر می خواهید کفپوشی لوکس داشته باشید باید لمینیتی انتخاب کنید که از چوب بلوط الهام گرفته شده باشد.

زمانی که لمینیت ها را مقایسه می کنید باید به حالت چفت شدن، نوع جنس و ضخامت آن ها دقت کنید. توجه به حالت چفت شدن تخته ها کمک به نصب راحت تر آنها می کند. جنس و ضخامت لمینیت هم به عمر و دوام آن مربوط می شود، هرچه جنس

balterio-abi

برای دریافت کاتالوگ عمومی دکمه دانلود را کلیک نمایید

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید

نام *

پیام

آدرس پست الکترونیکی *